Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Jelitkowo12:48
Helska12:50
Osiedle Wejhera12:52
Gospody12:53
Pomorska - Osiedle12:54
Subisława12:56
Opacka12:58
Oliwa13:00
Obrońców Westerplatte
 
13:01
0 min.
 
Derdowskiego13:021 min.
 
Tetmajera13:032 min.
 
Bażyńskiego13:043 min.
 
Uniwersytet13:054 min.
 
Strzyża PKM13:076 min.
 
Zajezdnia13:087 min.
 
Zamenhofa13:098 min.
 
Wojska Polskiego13:109 min.
 
Galeria Bałtycka13:1211 min.
 
Klonowa13:1312 min.
 
Jaśkowa Dolina13:1514 min.
 
Miszewskiego13:1716 min.
 
Politechnika13:1817 min.
 
Opera Bałtycka13:2019 min.
 
Traugutta13:2221 min.
 
Uniwersytet Medyczny13:2322 min.
 
Chodowieckiego13:2423 min.
 
Brama Oliwska13:2524 min.
 
Dworzec Główny13:2726 min.
 
Brama Wyżynna13:2928 min.
 
Śródmieście SKM13:3130 min.
 
Pohulanka13:3332 min.
 
Odrzańska13:3433 min.
 
Chałubińskiego13:3635 min.
 
Sikorskiego13:3736 min.
 
Cieszyńskiego13:3938 min.
 
Cebertowicza13:4039 min.
 
Wilanowska13:4241 min.
 
Przemyska13:4342 min.
 
Płocka13:4443 min.
 
Łostowice Świętokrzyska13:4645 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy