Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Jelitkowo07:48
Helska07:50
Osiedle Wejhera07:52
Gospody07:53
Pomorska - Osiedle07:54
Subisława07:56
Opacka07:58
Oliwa08:00
Obrońców Westerplatte
 
08:01
0 min.
 
Derdowskiego08:021 min.
 
Tetmajera08:032 min.
 
Bażyńskiego08:043 min.
 
Uniwersytet08:054 min.
 
Strzyża PKM08:076 min.
 
Zajezdnia08:087 min.
 
Zamenhofa08:098 min.
 
Wojska Polskiego08:109 min.
 
Galeria Bałtycka08:1211 min.
 
Klonowa08:1312 min.
 
Jaśkowa Dolina08:1514 min.
 
Miszewskiego08:1716 min.
 
Politechnika08:1817 min.
 
Opera Bałtycka08:2019 min.
 
Traugutta08:2221 min.
 
Uniwersytet Medyczny08:2322 min.
 
Chodowieckiego08:2423 min.
 
Brama Oliwska08:2524 min.
 
Dworzec Główny08:2726 min.
 
Brama Wyżynna08:2928 min.
 
Śródmieście SKM08:3130 min.
 
Pohulanka08:3332 min.
 
Odrzańska08:3433 min.
 
Chałubińskiego08:3635 min.
 
Sikorskiego08:3736 min.
 
Cieszyńskiego08:3938 min.
 
Cebertowicza08:4039 min.
 
Wilanowska08:4241 min.
 
Przemyska08:4342 min.
 
Płocka08:4443 min.
 
Łostowice Świętokrzyska08:4645 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy