Tramwaje »  [ 2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   ]    Autobusy »  [ T8   100   101   106   107   108   110   111   112   113   115   116   117   118   120   122   123   124   126   127   129   130   131   132   136   138   139   143   148   149   154   155   156   157   158   162   164   166   167   168   169   171   174   175   178   179   184   186   188   189   195   199   200   205   207   210   212   213   227   232   249   255   256   258   262   267   268   269   283   295   322   512   574   606   622   658   911   ]    Nocne autobusy »  [ N1   N2   N3   N4   N5   N6   N8   N9   N11   N12   N13   ]    Tramwaj wodny »  [ F5   F6   ]   

Tramwaje 6
Niedziele i święta
Jelitkowo19:28
Helska19:30
Osiedle Wejhera19:32
Gospody19:33
Pomorska - Osiedle19:34
Subisława19:36
Opacka19:38
Oliwa19:40
Obrońców Westerplatte19:41
Derdowskiego19:42
Tetmajera19:43
Bażyńskiego19:44
Uniwersytet19:45
Strzyża PKM19:47
Zajezdnia19:48
Zamenhofa19:49
Wojska Polskiego19:50
Galeria Bałtycka19:52
Klonowa19:53
Jaśkowa Dolina19:55
Miszewskiego19:57
Politechnika19:58
Opera Bałtycka20:00
Traugutta20:02
Uniwersytet Medyczny20:03
Chodowieckiego20:04
Brama Oliwska20:05
Dworzec Główny20:07
Brama Wyżynna20:09
Śródmieście SKM20:11
Pohulanka20:13
Odrzańska20:14
Chałubińskiego20:16
Sikorskiego20:17
Cieszyńskiego20:19
Cebertowicza
 
20:20
Wilanowska– 20:22
Przemyska– 20:23
Płocka– 20:24
Łostowice Świętokrzyska– 20:26