Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Strzyża PKM03:48
Zajezdnia03:49
Zamenhofa03:50
Wojska Polskiego03:51
Galeria Bałtycka03:53
Klonowa03:54
Jaśkowa Dolina03:56
Miszewskiego03:58
Politechnika03:59
Opera Bałtycka04:01
Traugutta04:03
Uniwersytet Medyczny04:04
Chodowieckiego04:05
Brama Oliwska04:06
Dworzec Główny
 
04:08
0 min.
 
Brama Wyżynna04:102 min.
 
Śródmieście SKM04:124 min.
 
Pohulanka04:146 min.
 
Odrzańska04:157 min.
 
Chałubińskiego04:179 min.
 
Sikorskiego04:1810 min.
 
Cieszyńskiego04:2012 min.
 
Cebertowicza04:2113 min.
 
Wilanowska04:2315 min.
 
Przemyska04:2416 min.
 
Płocka04:2517 min.
 
Łostowice Świętokrzyska04:2719 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy