Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Jelitkowo16:06
Helska16:08
Osiedle Wejhera16:10
Gospody16:11
Pomorska - Osiedle16:12
Subisława16:14
Opacka16:16
Oliwa16:18
Obrońców Westerplatte16:19
Derdowskiego16:20
Tetmajera16:21
Bażyńskiego16:22
Uniwersytet16:23
Strzyża PKM16:25
Zajezdnia16:26
Zamenhofa16:27
Wojska Polskiego16:28
Galeria Bałtycka16:30
Klonowa16:32
Jaśkowa Dolina16:34
Miszewskiego16:36
Politechnika16:37
Opera Bałtycka16:39
Traugutta16:41
Uniwersytet Medyczny
 
16:42
0 min.
 
Chodowieckiego16:431 min.
 
Brama Oliwska16:442 min.
 
Dworzec Główny16:464 min.
 
Brama Wyżynna16:486 min.
 
Śródmieście SKM16:508 min.
 
Pohulanka16:5210 min.
 
Odrzańska16:5311 min.
 
Chałubińskiego16:5513 min.
 
Sikorskiego16:5614 min.
 
Cieszyńskiego16:5816 min.
 
Cebertowicza16:5917 min.
 
Wilanowska17:0119 min.
 
Przemyska17:0220 min.
 
Płocka17:0321 min.
 
Łostowice Świętokrzyska17:0523 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy