Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Jelitkowo10:46
Helska10:48
Osiedle Wejhera10:50
Gospody10:51
Pomorska - Osiedle10:52
Subisława10:54
Opacka10:56
Oliwa10:58
Obrońców Westerplatte10:59
Derdowskiego11:00
Tetmajera11:01
Bażyńskiego11:02
Uniwersytet11:03
Strzyża PKM11:05
Zajezdnia11:06
Zamenhofa11:07
Wojska Polskiego11:08
Galeria Bałtycka11:10
Klonowa11:12
Jaśkowa Dolina11:14
Miszewskiego11:16
Politechnika11:17
Opera Bałtycka11:19
Traugutta11:21
Uniwersytet Medyczny
 
11:22
0 min.
 
Chodowieckiego11:231 min.
 
Brama Oliwska11:242 min.
 
Dworzec Główny11:264 min.
 
Brama Wyżynna11:286 min.
 
Śródmieście SKM11:308 min.
 
Pohulanka11:3210 min.
 
Odrzańska11:3311 min.
 
Chałubińskiego11:3513 min.
 
Sikorskiego11:3614 min.
 
Cieszyńskiego11:3816 min.
 
Cebertowicza11:3917 min.
 
Wilanowska11:4119 min.
 
Przemyska11:4220 min.
 
Płocka11:4321 min.
 
Łostowice Świętokrzyska11:4523 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy