Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Jelitkowo09:28
Helska09:30
Osiedle Wejhera09:32
Gospody09:33
Pomorska - Osiedle09:34
Subisława09:36
Opacka09:38
Oliwa09:40
Obrońców Westerplatte09:41
Derdowskiego09:42
Tetmajera09:43
Bażyńskiego09:44
Uniwersytet09:45
Strzyża PKM09:47
Zajezdnia09:48
Zamenhofa09:49
Wojska Polskiego09:50
Galeria Bałtycka09:52
Klonowa09:53
Jaśkowa Dolina09:55
Miszewskiego09:57
Politechnika09:58
Opera Bałtycka10:00
Traugutta10:02
Uniwersytet Medyczny
 
10:03
0 min.
 
Chodowieckiego10:041 min.
 
Brama Oliwska10:052 min.
 
Dworzec Główny10:074 min.
 
Brama Wyżynna10:096 min.
 
Śródmieście SKM10:118 min.
 
Pohulanka10:1310 min.
 
Odrzańska10:1411 min.
 
Chałubińskiego10:1613 min.
 
Sikorskiego10:1714 min.
 
Cieszyńskiego10:1916 min.
 
Cebertowicza10:2017 min.
 
Wilanowska10:2219 min.
 
Przemyska10:2320 min.
 
Płocka10:2421 min.
 
Łostowice Świętokrzyska10:2623 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy