Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Strzyża PKM04:53
Zajezdnia04:54
Zamenhofa04:55
Wojska Polskiego04:56
Galeria Bałtycka04:58
Klonowa04:59
Jaśkowa Dolina05:01
Miszewskiego05:03
Politechnika05:04
Opera Bałtycka05:06
Traugutta05:08
Uniwersytet Medyczny
 
05:09
0 min.
 
Chodowieckiego05:101 min.
 
Brama Oliwska05:112 min.
 
Dworzec Główny05:134 min.
 
Brama Wyżynna05:156 min.
 
Śródmieście SKM05:178 min.
 
Pohulanka05:1910 min.
 
Odrzańska05:2011 min.
 
Chałubińskiego05:2213 min.
 
Sikorskiego05:2314 min.
 
Cieszyńskiego05:2516 min.
 
Cebertowicza05:2617 min.
 
Wilanowska05:2819 min.
 
Przemyska05:2920 min.
 
Płocka05:3021 min.
 
Łostowice Świętokrzyska05:3223 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy