Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Jelitkowo21:35
Helska21:37
Osiedle Wejhera21:38
Gospody21:39
Pomorska - Osiedle21:40
Subisława21:42
Opacka21:44
Oliwa21:46
Obrońców Westerplatte21:47
Derdowskiego21:48
Tetmajera21:49
Bażyńskiego21:50
Uniwersytet21:51
Strzyża PKM21:53
Zajezdnia21:54
Zamenhofa21:55
Wojska Polskiego21:56
Galeria Bałtycka21:58
Klonowa21:59
Jaśkowa Dolina22:01
Miszewskiego22:03
Politechnika22:04
Opera Bałtycka22:06
Traugutta22:08
Uniwersytet Medyczny
 
22:09
0 min.
 
Chodowieckiego22:101 min.
 
Brama Oliwska22:112 min.
 
Dworzec Główny22:134 min.
 
Brama Wyżynna22:156 min.
 
Śródmieście SKM22:178 min.
 
Pohulanka22:1910 min.
 
Odrzańska22:2011 min.
 
Chałubińskiego22:2213 min.
 
Sikorskiego22:2314 min.
 
Cieszyńskiego22:2516 min.
 
Cebertowicza22:2617 min.
 
Wilanowska22:2819 min.
 
Przemyska22:2920 min.
 
Płocka22:3021 min.
 
Łostowice Świętokrzyska22:3223 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy