Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Jelitkowo20:08
Helska20:10
Osiedle Wejhera20:12
Gospody20:13
Pomorska - Osiedle20:14
Subisława20:16
Opacka20:18
Oliwa20:20
Obrońców Westerplatte20:21
Derdowskiego20:22
Tetmajera20:23
Bażyńskiego20:24
Uniwersytet20:25
Strzyża PKM20:27
Zajezdnia20:28
Zamenhofa20:29
Wojska Polskiego20:30
Galeria Bałtycka20:32
Klonowa20:33
Jaśkowa Dolina20:35
Miszewskiego20:37
Politechnika20:38
Opera Bałtycka20:40
Traugutta20:42
Uniwersytet Medyczny
 
20:43
0 min.
 
Chodowieckiego20:441 min.
 
Brama Oliwska20:452 min.
 
Dworzec Główny20:474 min.
 
Brama Wyżynna20:496 min.
 
Śródmieście SKM20:518 min.
 
Pohulanka20:5310 min.
 
Odrzańska20:5411 min.
 
Chałubińskiego20:5613 min.
 
Sikorskiego20:5714 min.
 
Cieszyńskiego20:5916 min.
 
Cebertowicza21:0017 min.
 
Wilanowska21:0219 min.
 
Przemyska21:0320 min.
 
Płocka21:0421 min.
 
Łostowice Świętokrzyska21:0623 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy