Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Jelitkowo05:12
Helska05:14
Osiedle Wejhera05:16
Gospody05:17
Pomorska - Osiedle05:18
Subisława05:20
Opacka05:22
Oliwa05:24
Obrońców Westerplatte05:25
Derdowskiego05:26
Tetmajera05:27
Bażyńskiego05:28
Uniwersytet05:29
Strzyża PKM05:31
Zajezdnia05:32
Zamenhofa05:33
Wojska Polskiego05:34
Galeria Bałtycka05:36
Klonowa05:37
Jaśkowa Dolina05:39
Miszewskiego05:41
Politechnika05:42
Opera Bałtycka
 
05:44
0 min.
 
Traugutta05:462 min.
 
Uniwersytet Medyczny05:473 min.
 
Chodowieckiego05:484 min.
 
Brama Oliwska05:495 min.
 
Dworzec Główny05:517 min.
 
Brama Wyżynna05:539 min.
 
Śródmieście SKM05:5511 min.
 
Pohulanka05:5713 min.
 
Odrzańska05:5814 min.
 
Chałubińskiego06:0016 min.
 
Sikorskiego06:0117 min.
 
Cieszyńskiego06:0319 min.
 
Cebertowicza06:0420 min.
 
Wilanowska06:0622 min.
 
Przemyska06:0723 min.
 
Płocka06:0824 min.
 
Łostowice Świętokrzyska06:1026 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy