Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Strzyża PKM13:13
Zajezdnia13:14
Zamenhofa13:15
Wojska Polskiego13:16
Galeria Bałtycka13:18
Klonowa13:20
Jaśkowa Dolina13:22
Miszewskiego13:24
Politechnika13:25
Opera Bałtycka
 
13:27
0 min.
 
Traugutta13:292 min.
 
Uniwersytet Medyczny13:303 min.
 
Chodowieckiego13:314 min.
 
Brama Oliwska13:325 min.
 
Dworzec Główny13:347 min.
 
Brama Wyżynna13:369 min.
 
Śródmieście SKM13:3811 min.
 
Pohulanka13:4013 min.
 
Odrzańska13:4114 min.
 
Chałubińskiego13:4316 min.
 
Sikorskiego13:4417 min.
 
Cieszyńskiego13:4619 min.
 
Cebertowicza13:4720 min.
 
Wilanowska13:4922 min.
 
Przemyska13:5023 min.
 
Płocka13:5124 min.
 
Łostowice Świętokrzyska13:5326 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy