Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Strzyża PKM04:46
Zajezdnia04:47
Zamenhofa04:48
Wojska Polskiego04:49
Galeria Bałtycka04:51
Klonowa04:52
Jaśkowa Dolina04:54
Miszewskiego04:56
Politechnika04:57
Opera Bałtycka
 
04:59
0 min.
 
Traugutta05:012 min.
 
Uniwersytet Medyczny05:023 min.
 
Chodowieckiego05:034 min.
 
Brama Oliwska05:045 min.
 
Dworzec Główny05:067 min.
 
Brama Wyżynna05:089 min.
 
Śródmieście SKM05:1011 min.
 
Pohulanka05:1213 min.
 
Odrzańska05:1314 min.
 
Chałubińskiego05:1516 min.
 
Sikorskiego05:1617 min.
 
Cieszyńskiego05:1819 min.
 
Cebertowicza05:1920 min.
 
Wilanowska05:2122 min.
 
Przemyska05:2223 min.
 
Płocka05:2324 min.
 
Łostowice Świętokrzyska05:2526 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy