Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Jelitkowo21:05
Helska21:07
Osiedle Wejhera21:08
Gospody21:09
Pomorska - Osiedle21:10
Subisława21:12
Opacka21:14
Oliwa21:16
Obrońców Westerplatte21:17
Derdowskiego21:18
Tetmajera21:19
Bażyńskiego21:20
Uniwersytet21:21
Strzyża PKM21:23
Zajezdnia21:24
Zamenhofa21:25
Wojska Polskiego21:26
Galeria Bałtycka21:28
Klonowa21:29
Jaśkowa Dolina21:31
Miszewskiego21:33
Politechnika21:34
Opera Bałtycka
 
21:36
0 min.
 
Traugutta21:382 min.
 
Uniwersytet Medyczny21:393 min.
 
Chodowieckiego21:404 min.
 
Brama Oliwska21:415 min.
 
Dworzec Główny21:437 min.
 
Brama Wyżynna21:459 min.
 
Śródmieście SKM21:4711 min.
 
Pohulanka21:4913 min.
 
Odrzańska21:5014 min.
 
Chałubińskiego21:5216 min.
 
Sikorskiego21:5317 min.
 
Cieszyńskiego21:5519 min.
 
Cebertowicza21:5620 min.
 
Wilanowska21:5822 min.
 
Przemyska21:5923 min.
 
Płocka22:0024 min.
 
Łostowice Świętokrzyska22:0226 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy