Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jelitkowo19:48
Helska19:50
Osiedle Wejhera19:52
Gospody19:53
Pomorska - Osiedle19:54
Subisława19:56
Opacka19:58
Oliwa20:00
Obrońców Westerplatte20:01
Derdowskiego20:02
Tetmajera20:03
Bażyńskiego20:04
Uniwersytet20:05
Strzyża PKM20:07
Zajezdnia20:08
Zamenhofa20:09
Wojska Polskiego20:10
Galeria Bałtycka20:12
Klonowa20:13
Jaśkowa Dolina20:15
Miszewskiego20:17
Politechnika20:18
Opera Bałtycka
 
20:20
0 min.
 
Traugutta20:222 min.
 
Uniwersytet Medyczny20:233 min.
 
Chodowieckiego20:244 min.
 
Brama Oliwska20:255 min.
 
Dworzec Główny20:277 min.
 
Brama Wyżynna20:299 min.
 
Śródmieście SKM20:3111 min.
 
Pohulanka20:3313 min.
 
Odrzańska20:3414 min.
 
Chałubińskiego20:3616 min.
 
Sikorskiego20:3717 min.
 
Cieszyńskiego20:3919 min.
 
Cebertowicza20:4020 min.
 
Wilanowska20:4222 min.
 
Przemyska20:4323 min.
 
Płocka20:4424 min.
 
Łostowice Świętokrzyska20:4626 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy