Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jelitkowo15:08
Helska15:10
Osiedle Wejhera15:12
Gospody15:13
Pomorska - Osiedle15:14
Subisława15:16
Opacka15:18
Oliwa15:20
Obrońców Westerplatte15:21
Derdowskiego15:22
Tetmajera15:23
Bażyńskiego15:24
Uniwersytet15:25
Strzyża PKM15:27
Zajezdnia15:28
Zamenhofa15:29
Wojska Polskiego15:30
Galeria Bałtycka15:32
Klonowa15:33
Jaśkowa Dolina15:35
Miszewskiego15:37
Politechnika15:38
Opera Bałtycka
 
15:40
0 min.
 
Traugutta15:422 min.
 
Uniwersytet Medyczny15:433 min.
 
Chodowieckiego15:444 min.
 
Brama Oliwska15:455 min.
 
Dworzec Główny15:477 min.
 
Brama Wyżynna15:499 min.
 
Śródmieście SKM15:5111 min.
 
Pohulanka15:5313 min.
 
Odrzańska15:5414 min.
 
Chałubińskiego15:5616 min.
 
Sikorskiego15:5717 min.
 
Cieszyńskiego15:5919 min.
 
Cebertowicza16:0020 min.
 
Wilanowska16:0222 min.
 
Przemyska16:0323 min.
 
Płocka16:0424 min.
 
Łostowice Świętokrzyska16:0626 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy