Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Jelitkowo14:48
Helska14:50
Osiedle Wejhera14:52
Gospody14:53
Pomorska - Osiedle14:54
Subisława14:56
Opacka14:58
Oliwa15:00
Obrońców Westerplatte15:01
Derdowskiego15:02
Tetmajera15:03
Bażyńskiego15:04
Uniwersytet15:05
Strzyża PKM15:07
Zajezdnia15:08
Zamenhofa15:09
Wojska Polskiego15:10
Galeria Bałtycka15:12
Klonowa15:13
Jaśkowa Dolina15:15
Miszewskiego15:17
Politechnika15:18
Opera Bałtycka
 
15:20
0 min.
 
Traugutta15:222 min.
 
Uniwersytet Medyczny15:233 min.
 
Chodowieckiego15:244 min.
 
Brama Oliwska15:255 min.
 
Dworzec Główny15:277 min.
 
Brama Wyżynna15:299 min.
 
Śródmieście SKM15:3111 min.
 
Pohulanka15:3313 min.
 
Odrzańska15:3414 min.
 
Chałubińskiego15:3616 min.
 
Sikorskiego15:3717 min.
 
Cieszyńskiego15:3919 min.
 
Cebertowicza15:4020 min.
 
Wilanowska15:4222 min.
 
Przemyska15:4323 min.
 
Płocka15:4424 min.
 
Łostowice Świętokrzyska15:4626 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy