Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Jelitkowo13:48
Helska13:50
Osiedle Wejhera13:52
Gospody13:53
Pomorska - Osiedle13:54
Subisława13:56
Opacka13:58
Oliwa14:00
Obrońców Westerplatte14:01
Derdowskiego14:02
Tetmajera14:03
Bażyńskiego14:04
Uniwersytet14:05
Strzyża PKM14:07
Zajezdnia14:08
Zamenhofa14:09
Wojska Polskiego14:10
Galeria Bałtycka14:12
Klonowa14:13
Jaśkowa Dolina14:15
Miszewskiego14:17
Politechnika14:18
Opera Bałtycka
 
14:20
0 min.
 
Traugutta14:222 min.
 
Uniwersytet Medyczny14:233 min.
 
Chodowieckiego14:244 min.
 
Brama Oliwska14:255 min.
 
Dworzec Główny14:277 min.
 
Brama Wyżynna14:299 min.
 
Śródmieście SKM14:3111 min.
 
Pohulanka14:3313 min.
 
Odrzańska14:3414 min.
 
Chałubińskiego14:3616 min.
 
Sikorskiego14:3717 min.
 
Cieszyńskiego14:3919 min.
 
Cebertowicza14:4020 min.
 
Wilanowska14:4222 min.
 
Przemyska14:4323 min.
 
Płocka14:4424 min.
 
Łostowice Świętokrzyska14:4626 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy