Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Jelitkowo06:05
Helska06:07
Osiedle Wejhera06:08
Gospody06:09
Pomorska - Osiedle06:10
Subisława06:12
Opacka06:14
Oliwa06:16
Obrońców Westerplatte06:17
Derdowskiego06:18
Tetmajera06:19
Bażyńskiego06:20
Uniwersytet06:21
Strzyża PKM06:23
Zajezdnia06:24
Zamenhofa06:25
Wojska Polskiego06:26
Galeria Bałtycka06:28
Klonowa06:29
Jaśkowa Dolina06:31
Miszewskiego06:33
Politechnika06:34
Opera Bałtycka
 
06:36
0 min.
 
Traugutta06:382 min.
 
Uniwersytet Medyczny06:393 min.
 
Chodowieckiego06:404 min.
 
Brama Oliwska06:415 min.
 
Dworzec Główny06:437 min.
 
Brama Wyżynna06:459 min.
 
Śródmieście SKM06:4711 min.
 
Pohulanka06:4913 min.
 
Odrzańska06:5014 min.
 
Chałubińskiego06:5216 min.
 
Sikorskiego06:5317 min.
 
Cieszyńskiego06:5519 min.
 
Cebertowicza06:5620 min.
 
Wilanowska06:5822 min.
 
Przemyska06:5923 min.
 
Płocka07:0024 min.
 
Łostowice Świętokrzyska07:0226 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy