Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Strzyża PKM04:11
Zajezdnia04:12
Zamenhofa04:13
Wojska Polskiego04:14
Galeria Bałtycka04:16
Klonowa04:17
Jaśkowa Dolina04:19
Miszewskiego04:21
Politechnika04:22
Opera Bałtycka
 
04:24
0 min.
 
Traugutta04:262 min.
 
Uniwersytet Medyczny04:273 min.
 
Chodowieckiego04:284 min.
 
Brama Oliwska04:295 min.
 
Dworzec Główny04:317 min.
 
Brama Wyżynna04:339 min.
 
Śródmieście SKM04:3511 min.
 
Pohulanka04:3713 min.
 
Odrzańska04:3814 min.
 
Chałubińskiego04:4016 min.
 
Sikorskiego04:4117 min.
 
Cieszyńskiego04:4319 min.
 
Cebertowicza04:4420 min.
 
Wilanowska04:4622 min.
 
Przemyska04:4723 min.
 
Płocka04:4824 min.
 
Łostowice Świętokrzyska04:5026 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy