Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Jelitkowo22:35
Helska22:37
Osiedle Wejhera22:38
Gospody22:39
Pomorska - Osiedle22:40
Subisława22:42
Opacka22:44
Oliwa22:46
Obrońców Westerplatte22:47
Derdowskiego22:48
Tetmajera22:49
Bażyńskiego22:50
Uniwersytet22:51
Strzyża PKM22:53
Zajezdnia22:54
Zamenhofa22:55
Wojska Polskiego22:56
Galeria Bałtycka22:58
Klonowa22:59
Jaśkowa Dolina23:01
Miszewskiego23:03
Politechnika23:04
Opera Bałtycka
 
23:06
0 min.
 
Traugutta23:082 min.
 
Uniwersytet Medyczny23:093 min.
 
Chodowieckiego23:104 min.
 
Brama Oliwska23:115 min.
 
Dworzec Główny23:137 min.
 
Brama Wyżynna23:159 min.
 
Śródmieście SKM23:1711 min.
 
Pohulanka23:1913 min.
 
Odrzańska23:2014 min.
 
Chałubińskiego23:2216 min.
 
Sikorskiego23:2317 min.
 
Cieszyńskiego23:2519 min.
 
Cebertowicza23:2620 min.
 
Wilanowska23:2822 min.
 
Przemyska23:2923 min.
 
Płocka23:3024 min.
 
Łostowice Świętokrzyska23:3226 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy