Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Jelitkowo19:28
Helska19:30
Osiedle Wejhera19:32
Gospody19:33
Pomorska - Osiedle19:34
Subisława19:36
Opacka19:38
Oliwa19:40
Obrońców Westerplatte19:41
Derdowskiego19:42
Tetmajera19:43
Bażyńskiego19:44
Uniwersytet19:45
Strzyża PKM19:47
Zajezdnia19:48
Zamenhofa19:49
Wojska Polskiego19:50
Galeria Bałtycka19:52
Klonowa19:53
Jaśkowa Dolina19:55
Miszewskiego19:57
Politechnika19:58
Opera Bałtycka
 
20:00
0 min.
 
Traugutta20:022 min.
 
Uniwersytet Medyczny20:033 min.
 
Chodowieckiego20:044 min.
 
Brama Oliwska20:055 min.
 
Dworzec Główny20:077 min.
 
Brama Wyżynna20:099 min.
 
Śródmieście SKM20:1111 min.
 
Pohulanka20:1313 min.
 
Odrzańska20:1414 min.
 
Chałubińskiego20:1616 min.
 
Sikorskiego20:1717 min.
 
Cieszyńskiego20:1919 min.
 
Cebertowicza20:2020 min.
 
Wilanowska20:2222 min.
 
Przemyska20:2323 min.
 
Płocka20:2424 min.
 
Łostowice Świętokrzyska20:2626 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy