Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Jelitkowo14:08
Helska14:10
Osiedle Wejhera14:12
Gospody14:13
Pomorska - Osiedle14:14
Subisława14:16
Opacka14:18
Oliwa14:20
Obrońców Westerplatte14:21
Derdowskiego14:22
Tetmajera14:23
Bażyńskiego14:24
Uniwersytet14:25
Strzyża PKM14:27
Zajezdnia14:28
Zamenhofa14:29
Wojska Polskiego14:30
Galeria Bałtycka14:32
Klonowa14:33
Jaśkowa Dolina14:35
Miszewskiego14:37
Politechnika14:38
Opera Bałtycka
 
14:40
0 min.
 
Traugutta14:422 min.
 
Uniwersytet Medyczny14:433 min.
 
Chodowieckiego14:444 min.
 
Brama Oliwska14:455 min.
 
Dworzec Główny14:477 min.
 
Brama Wyżynna14:499 min.
 
Śródmieście SKM14:5111 min.
 
Pohulanka14:5313 min.
 
Odrzańska14:5414 min.
 
Chałubińskiego14:5616 min.
 
Sikorskiego14:5717 min.
 
Cieszyńskiego14:5919 min.
 
Cebertowicza15:0020 min.
 
Wilanowska15:0222 min.
 
Przemyska15:0323 min.
 
Płocka15:0424 min.
 
Łostowice Świętokrzyska15:0626 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy