Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jelitkowo10:28
Helska10:30
Osiedle Wejhera10:32
Gospody10:33
Pomorska - Osiedle10:34
Subisława10:36
Opacka10:38
Oliwa10:40
Obrońców Westerplatte10:41
Derdowskiego10:42
Tetmajera10:43
Bażyńskiego10:44
Uniwersytet10:45
Strzyża PKM10:47
Zajezdnia10:48
Zamenhofa10:49
Wojska Polskiego10:50
Galeria Bałtycka10:52
Klonowa10:53
Jaśkowa Dolina10:55
Miszewskiego10:57
Politechnika10:58
Opera Bałtycka
 
11:00
0 min.
 
Traugutta11:022 min.
 
Uniwersytet Medyczny11:033 min.
 
Chodowieckiego11:044 min.
 
Brama Oliwska11:055 min.
 
Dworzec Główny11:077 min.
 
Brama Wyżynna11:099 min.
 
Śródmieście SKM11:1111 min.
 
Pohulanka11:1313 min.
 
Odrzańska11:1414 min.
 
Chałubińskiego11:1616 min.
 
Sikorskiego11:1717 min.
 
Cieszyńskiego11:1919 min.
 
Cebertowicza11:2020 min.
 
Wilanowska11:2222 min.
 
Przemyska11:2323 min.
 
Płocka11:2424 min.
 
Łostowice Świętokrzyska11:2626 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy