Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jelitkowo09:28
Helska09:30
Osiedle Wejhera09:32
Gospody09:33
Pomorska - Osiedle09:34
Subisława09:36
Opacka09:38
Oliwa09:40
Obrońców Westerplatte09:41
Derdowskiego09:42
Tetmajera09:43
Bażyńskiego09:44
Uniwersytet09:45
Strzyża PKM09:47
Zajezdnia09:48
Zamenhofa09:49
Wojska Polskiego09:50
Galeria Bałtycka09:52
Klonowa09:53
Jaśkowa Dolina09:55
Miszewskiego09:57
Politechnika09:58
Opera Bałtycka
 
10:00
0 min.
 
Traugutta10:022 min.
 
Uniwersytet Medyczny10:033 min.
 
Chodowieckiego10:044 min.
 
Brama Oliwska10:055 min.
 
Dworzec Główny10:077 min.
 
Brama Wyżynna10:099 min.
 
Śródmieście SKM10:1111 min.
 
Pohulanka10:1313 min.
 
Odrzańska10:1414 min.
 
Chałubińskiego10:1616 min.
 
Sikorskiego10:1717 min.
 
Cieszyńskiego10:1919 min.
 
Cebertowicza10:2020 min.
 
Wilanowska10:2222 min.
 
Przemyska10:2323 min.
 
Płocka10:2424 min.
 
Łostowice Świętokrzyska10:2626 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy