Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Strzyża PKM04:11
Zajezdnia04:12
Zamenhofa04:13
Wojska Polskiego04:14
Galeria Bałtycka04:16
Klonowa04:17
Jaśkowa Dolina04:19
Miszewskiego
 
04:21
0 min.
 
Politechnika04:221 min.
 
Opera Bałtycka04:243 min.
 
Traugutta04:265 min.
 
Uniwersytet Medyczny04:276 min.
 
Chodowieckiego04:287 min.
 
Brama Oliwska04:298 min.
 
Dworzec Główny04:3110 min.
 
Brama Wyżynna04:3312 min.
 
Śródmieście SKM04:3514 min.
 
Pohulanka04:3716 min.
 
Odrzańska04:3817 min.
 
Chałubińskiego04:4019 min.
 
Sikorskiego04:4120 min.
 
Cieszyńskiego04:4322 min.
 
Cebertowicza04:4423 min.
 
Wilanowska04:4625 min.
 
Przemyska04:4726 min.
 
Płocka04:4827 min.
 
Łostowice Świętokrzyska04:5029 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy