Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Strzyża PKM05:25
Zajezdnia05:26
Zamenhofa05:27
Wojska Polskiego05:28
Galeria Bałtycka05:30
Klonowa05:31
Jaśkowa Dolina05:33
Miszewskiego
 
05:35
0 min.
 
Politechnika05:361 min.
 
Opera Bałtycka05:383 min.
 
Traugutta05:405 min.
 
Uniwersytet Medyczny05:416 min.
 
Chodowieckiego05:427 min.
 
Brama Oliwska05:438 min.
 
Dworzec Główny05:4510 min.
 
Brama Wyżynna05:4712 min.
 
Śródmieście SKM05:4914 min.
 
Pohulanka05:5116 min.
 
Odrzańska05:5217 min.
 
Chałubińskiego05:5419 min.
 
Sikorskiego05:5520 min.
 
Cieszyńskiego05:5722 min.
 
Cebertowicza05:5823 min.
 
Wilanowska06:0025 min.
 
Przemyska06:0126 min.
 
Płocka06:0227 min.
 
Łostowice Świętokrzyska06:0429 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy