Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Jelitkowo19:29
Helska19:31
Osiedle Wejhera19:33
Gospody19:34
Pomorska - Osiedle19:35
Subisława19:37
Opacka19:39
Oliwa19:41
Obrońców Westerplatte19:42
Derdowskiego19:43
Tetmajera19:44
Bażyńskiego19:45
Uniwersytet19:46
Strzyża PKM19:48
Zajezdnia19:49
Zamenhofa19:50
Wojska Polskiego19:51
Galeria Bałtycka19:53
Klonowa19:54
Jaśkowa Dolina19:56
Miszewskiego
 
19:58
0 min.
 
Politechnika19:591 min.
 
Opera Bałtycka20:013 min.
 
Traugutta20:035 min.
 
Uniwersytet Medyczny20:046 min.
 
Chodowieckiego20:057 min.
 
Brama Oliwska20:068 min.
 
Dworzec Główny20:0810 min.
 
Brama Wyżynna20:1012 min.
 
Śródmieście SKM20:1214 min.
 
Pohulanka20:1416 min.
 
Odrzańska20:1517 min.
 
Chałubińskiego20:1719 min.
 
Sikorskiego20:1820 min.
 
Cieszyńskiego20:2022 min.
 
Cebertowicza20:2123 min.
 
Wilanowska20:2325 min.
 
Przemyska20:2426 min.
 
Płocka20:2527 min.
 
Łostowice Świętokrzyska20:2729 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy