Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Jelitkowo15:56
Helska15:58
Osiedle Wejhera16:00
Gospody16:01
Pomorska - Osiedle16:02
Subisława16:04
Opacka16:06
Oliwa16:08
Obrońców Westerplatte16:09
Derdowskiego16:10
Tetmajera16:11
Bażyńskiego16:12
Uniwersytet16:13
Strzyża PKM16:15
Zajezdnia16:16
Zamenhofa16:17
Wojska Polskiego16:18
Galeria Bałtycka16:20
Klonowa16:22
Jaśkowa Dolina16:24
Miszewskiego
 
16:26
0 min.
 
Politechnika16:271 min.
 
Opera Bałtycka16:293 min.
 
Traugutta16:315 min.
 
Uniwersytet Medyczny16:326 min.
 
Chodowieckiego16:337 min.
 
Brama Oliwska16:348 min.
 
Dworzec Główny16:3610 min.
 
Brama Wyżynna16:3812 min.
 
Śródmieście SKM16:4014 min.
 
Pohulanka16:4216 min.
 
Odrzańska16:4317 min.
 
Chałubińskiego16:4519 min.
 
Sikorskiego16:4620 min.
 
Cieszyńskiego16:4822 min.
 
Cebertowicza16:4923 min.
 
Wilanowska16:5125 min.
 
Przemyska16:5226 min.
 
Płocka16:5327 min.
 
Łostowice Świętokrzyska16:5529 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy