Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Jelitkowo13:46
Helska13:48
Osiedle Wejhera13:50
Gospody13:51
Pomorska - Osiedle13:52
Subisława13:54
Opacka13:56
Oliwa13:58
Obrońców Westerplatte13:59
Derdowskiego14:00
Tetmajera14:01
Bażyńskiego14:02
Uniwersytet14:03
Strzyża PKM14:05
Zajezdnia14:06
Zamenhofa14:07
Wojska Polskiego14:08
Galeria Bałtycka14:10
Klonowa14:12
Jaśkowa Dolina14:14
Miszewskiego
 
14:16
0 min.
 
Politechnika14:171 min.
 
Opera Bałtycka14:193 min.
 
Traugutta14:215 min.
 
Uniwersytet Medyczny14:226 min.
 
Chodowieckiego14:237 min.
 
Brama Oliwska14:248 min.
 
Dworzec Główny14:2610 min.
 
Brama Wyżynna14:2812 min.
 
Śródmieście SKM14:3014 min.
 
Pohulanka14:3216 min.
 
Odrzańska14:3317 min.
 
Chałubińskiego14:3519 min.
 
Sikorskiego14:3620 min.
 
Cieszyńskiego14:3822 min.
 
Cebertowicza14:3923 min.
 
Wilanowska14:4125 min.
 
Przemyska14:4226 min.
 
Płocka14:4327 min.
 
Łostowice Świętokrzyska14:4529 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy