Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Strzyża PKM13:13
Zajezdnia13:14
Zamenhofa13:15
Wojska Polskiego13:16
Galeria Bałtycka13:18
Klonowa13:20
Jaśkowa Dolina13:22
Miszewskiego
 
13:24
0 min.
 
Politechnika13:251 min.
 
Opera Bałtycka13:273 min.
 
Traugutta13:295 min.
 
Uniwersytet Medyczny13:306 min.
 
Chodowieckiego13:317 min.
 
Brama Oliwska13:328 min.
 
Dworzec Główny13:3410 min.
 
Brama Wyżynna13:3612 min.
 
Śródmieście SKM13:3814 min.
 
Pohulanka13:4016 min.
 
Odrzańska13:4117 min.
 
Chałubińskiego13:4319 min.
 
Sikorskiego13:4420 min.
 
Cieszyńskiego13:4622 min.
 
Cebertowicza13:4723 min.
 
Wilanowska13:4925 min.
 
Przemyska13:5026 min.
 
Płocka13:5127 min.
 
Łostowice Świętokrzyska13:5329 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy