Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Jelitkowo11:26
Helska11:28
Osiedle Wejhera11:30
Gospody11:31
Pomorska - Osiedle11:32
Subisława11:34
Opacka11:36
Oliwa11:38
Obrońców Westerplatte11:39
Derdowskiego11:40
Tetmajera11:41
Bażyńskiego11:42
Uniwersytet11:43
Strzyża PKM11:45
Zajezdnia11:46
Zamenhofa11:47
Wojska Polskiego11:48
Galeria Bałtycka11:50
Klonowa11:52
Jaśkowa Dolina11:54
Miszewskiego
 
11:56
0 min.
 
Politechnika11:571 min.
 
Opera Bałtycka11:593 min.
 
Traugutta12:015 min.
 
Uniwersytet Medyczny12:026 min.
 
Chodowieckiego12:037 min.
 
Brama Oliwska12:048 min.
 
Dworzec Główny12:0610 min.
 
Brama Wyżynna12:0812 min.
 
Śródmieście SKM12:1014 min.
 
Pohulanka12:1216 min.
 
Odrzańska12:1317 min.
 
Chałubińskiego12:1519 min.
 
Sikorskiego12:1620 min.
 
Cieszyńskiego12:1822 min.
 
Cebertowicza12:1923 min.
 
Wilanowska12:2125 min.
 
Przemyska12:2226 min.
 
Płocka12:2327 min.
 
Łostowice Świętokrzyska12:2529 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy