Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Jelitkowo07:16
Helska07:18
Osiedle Wejhera07:20
Gospody07:21
Pomorska - Osiedle07:22
Subisława07:24
Opacka07:26
Oliwa07:28
Obrońców Westerplatte07:29
Derdowskiego07:30
Tetmajera07:31
Bażyńskiego07:32
Uniwersytet07:33
Strzyża PKM07:35
Zajezdnia07:36
Zamenhofa07:37
Wojska Polskiego07:38
Galeria Bałtycka07:40
Klonowa07:42
Jaśkowa Dolina07:44
Miszewskiego
 
07:46
0 min.
 
Politechnika07:471 min.
 
Opera Bałtycka07:493 min.
 
Traugutta07:515 min.
 
Uniwersytet Medyczny07:526 min.
 
Chodowieckiego07:537 min.
 
Brama Oliwska07:548 min.
 
Dworzec Główny07:5610 min.
 
Brama Wyżynna07:5812 min.
 
Śródmieście SKM08:0014 min.
 
Pohulanka08:0216 min.
 
Odrzańska08:0317 min.
 
Chałubińskiego08:0519 min.
 
Sikorskiego08:0620 min.
 
Cieszyńskiego08:0822 min.
 
Cebertowicza08:0923 min.
 
Wilanowska08:1125 min.
 
Przemyska08:1226 min.
 
Płocka08:1327 min.
 
Łostowice Świętokrzyska08:1529 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy