Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Jelitkowo18:08
Helska18:10
Osiedle Wejhera18:12
Gospody18:13
Pomorska - Osiedle18:14
Subisława18:16
Opacka18:18
Oliwa18:20
Obrońców Westerplatte18:21
Derdowskiego18:22
Tetmajera18:23
Bażyńskiego18:24
Uniwersytet18:25
Strzyża PKM18:27
Zajezdnia18:28
Zamenhofa18:29
Wojska Polskiego18:30
Galeria Bałtycka18:32
Klonowa18:33
Jaśkowa Dolina18:35
Miszewskiego
 
18:37
0 min.
 
Politechnika18:381 min.
 
Opera Bałtycka18:403 min.
 
Traugutta18:425 min.
 
Uniwersytet Medyczny18:436 min.
 
Chodowieckiego18:447 min.
 
Brama Oliwska18:458 min.
 
Dworzec Główny18:4710 min.
 
Brama Wyżynna18:4912 min.
 
Śródmieście SKM18:5114 min.
 
Pohulanka18:5316 min.
 
Odrzańska18:5417 min.
 
Chałubińskiego18:5619 min.
 
Sikorskiego18:5720 min.
 
Cieszyńskiego18:5922 min.
 
Cebertowicza19:0023 min.
 
Wilanowska19:0225 min.
 
Przemyska19:0326 min.
 
Płocka19:0427 min.
 
Łostowice Świętokrzyska19:0629 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy