Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Strzyża PKM07:05
Zajezdnia07:06
Zamenhofa07:07
Wojska Polskiego07:08
Galeria Bałtycka07:10
Klonowa07:12
Jaśkowa Dolina07:14
Miszewskiego
 
07:16
0 min.
 
Politechnika07:171 min.
 
Opera Bałtycka07:193 min.
 
Traugutta07:215 min.
 
Uniwersytet Medyczny07:226 min.
 
Chodowieckiego07:237 min.
 
Brama Oliwska07:248 min.
 
Dworzec Główny07:2610 min.
 
Brama Wyżynna07:2812 min.
 
Śródmieście SKM07:3014 min.
 
Pohulanka07:3216 min.
 
Odrzańska07:3317 min.
 
Chałubińskiego07:3519 min.
 
Sikorskiego07:3620 min.
 
Cieszyńskiego07:3822 min.
 
Cebertowicza07:3923 min.
 
Wilanowska07:4125 min.
 
Przemyska07:4226 min.
 
Płocka07:4327 min.
 
Łostowice Świętokrzyska07:4529 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy