Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Jelitkowo21:35
Helska21:37
Osiedle Wejhera21:38
Gospody21:39
Pomorska - Osiedle21:40
Subisława21:42
Opacka21:44
Oliwa21:46
Obrońców Westerplatte21:47
Derdowskiego21:48
Tetmajera21:49
Bażyńskiego21:50
Uniwersytet21:51
Strzyża PKM21:53
Zajezdnia21:54
Zamenhofa21:55
Wojska Polskiego21:56
Galeria Bałtycka21:58
Klonowa21:59
Jaśkowa Dolina22:01
Miszewskiego
 
22:03
0 min.
 
Politechnika22:041 min.
 
Opera Bałtycka22:063 min.
 
Traugutta22:085 min.
 
Uniwersytet Medyczny22:096 min.
 
Chodowieckiego22:107 min.
 
Brama Oliwska22:118 min.
 
Dworzec Główny22:1310 min.
 
Brama Wyżynna22:1512 min.
 
Śródmieście SKM22:1714 min.
 
Pohulanka22:1916 min.
 
Odrzańska22:2017 min.
 
Chałubińskiego22:2219 min.
 
Sikorskiego22:2320 min.
 
Cieszyńskiego22:2522 min.
 
Cebertowicza22:2623 min.
 
Wilanowska22:2825 min.
 
Przemyska22:2926 min.
 
Płocka22:3027 min.
 
Łostowice Świętokrzyska22:3229 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy