Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Jelitkowo09:08
Helska09:10
Osiedle Wejhera09:12
Gospody09:13
Pomorska - Osiedle09:14
Subisława09:16
Opacka09:18
Oliwa09:20
Obrońców Westerplatte09:21
Derdowskiego09:22
Tetmajera09:23
Bażyńskiego09:24
Uniwersytet09:25
Strzyża PKM09:27
Zajezdnia09:28
Zamenhofa09:29
Wojska Polskiego09:30
Galeria Bałtycka09:32
Klonowa09:33
Jaśkowa Dolina09:35
Miszewskiego
 
09:37
0 min.
 
Politechnika09:381 min.
 
Opera Bałtycka09:403 min.
 
Traugutta09:425 min.
 
Uniwersytet Medyczny09:436 min.
 
Chodowieckiego09:447 min.
 
Brama Oliwska09:458 min.
 
Dworzec Główny09:4710 min.
 
Brama Wyżynna09:4912 min.
 
Śródmieście SKM09:5114 min.
 
Pohulanka09:5316 min.
 
Odrzańska09:5417 min.
 
Chałubińskiego09:5619 min.
 
Sikorskiego09:5720 min.
 
Cieszyńskiego09:5922 min.
 
Cebertowicza10:0023 min.
 
Wilanowska10:0225 min.
 
Przemyska10:0326 min.
 
Płocka10:0427 min.
 
Łostowice Świętokrzyska10:0629 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy