Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Jelitkowo17:08
Helska17:10
Osiedle Wejhera17:12
Gospody17:13
Pomorska - Osiedle17:14
Subisława17:16
Opacka17:18
Oliwa17:20
Obrońców Westerplatte17:21
Derdowskiego17:22
Tetmajera17:23
Bażyńskiego17:24
Uniwersytet17:25
Strzyża PKM17:27
Zajezdnia17:28
Zamenhofa17:29
Wojska Polskiego17:30
Galeria Bałtycka17:32
Klonowa
 
17:34
0 min.
 
Jaśkowa Dolina17:362 min.
 
Miszewskiego17:384 min.
 
Politechnika17:395 min.
 
Opera Bałtycka17:417 min.
 
Traugutta17:439 min.
 
Uniwersytet Medyczny17:4410 min.
 
Chodowieckiego17:4511 min.
 
Brama Oliwska17:4612 min.
 
Dworzec Główny17:4814 min.
 
Brama Wyżynna17:5016 min.
 
Śródmieście SKM17:5218 min.
 
Pohulanka17:5420 min.
 
Odrzańska17:5521 min.
 
Chałubińskiego17:5723 min.
 
Sikorskiego17:5824 min.
 
Cieszyńskiego18:0026 min.
 
Cebertowicza18:0127 min.
 
Wilanowska18:0329 min.
 
Przemyska18:0430 min.
 
Płocka18:0531 min.
 
Łostowice Świętokrzyska18:0733 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy