Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Jelitkowo15:56
Helska15:58
Osiedle Wejhera16:00
Gospody16:01
Pomorska - Osiedle16:02
Subisława16:04
Opacka16:06
Oliwa16:08
Obrońców Westerplatte16:09
Derdowskiego16:10
Tetmajera16:11
Bażyńskiego16:12
Uniwersytet16:13
Strzyża PKM16:15
Zajezdnia16:16
Zamenhofa16:17
Wojska Polskiego16:18
Galeria Bałtycka16:20
Klonowa
 
16:22
0 min.
 
Jaśkowa Dolina16:242 min.
 
Miszewskiego16:264 min.
 
Politechnika16:275 min.
 
Opera Bałtycka16:297 min.
 
Traugutta16:319 min.
 
Uniwersytet Medyczny16:3210 min.
 
Chodowieckiego16:3311 min.
 
Brama Oliwska16:3412 min.
 
Dworzec Główny16:3614 min.
 
Brama Wyżynna16:3816 min.
 
Śródmieście SKM16:4018 min.
 
Pohulanka16:4220 min.
 
Odrzańska16:4321 min.
 
Chałubińskiego16:4523 min.
 
Sikorskiego16:4624 min.
 
Cieszyńskiego16:4826 min.
 
Cebertowicza16:4927 min.
 
Wilanowska16:5129 min.
 
Przemyska16:5230 min.
 
Płocka16:5331 min.
 
Łostowice Świętokrzyska16:5533 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy