Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jelitkowo14:48
Helska14:50
Osiedle Wejhera14:52
Gospody14:53
Pomorska - Osiedle14:54
Subisława14:56
Opacka14:58
Oliwa15:00
Obrońców Westerplatte15:01
Derdowskiego15:02
Tetmajera15:03
Bażyńskiego15:04
Uniwersytet15:05
Strzyża PKM15:07
Zajezdnia15:08
Zamenhofa15:09
Wojska Polskiego15:10
Galeria Bałtycka15:12
Klonowa
 
15:13
0 min.
 
Jaśkowa Dolina15:152 min.
 
Miszewskiego15:174 min.
 
Politechnika15:185 min.
 
Opera Bałtycka15:207 min.
 
Traugutta15:229 min.
 
Uniwersytet Medyczny15:2310 min.
 
Chodowieckiego15:2411 min.
 
Brama Oliwska15:2512 min.
 
Dworzec Główny15:2714 min.
 
Brama Wyżynna15:2916 min.
 
Śródmieście SKM15:3118 min.
 
Pohulanka15:3320 min.
 
Odrzańska15:3421 min.
 
Chałubińskiego15:3623 min.
 
Sikorskiego15:3724 min.
 
Cieszyńskiego15:3926 min.
 
Cebertowicza15:4027 min.
 
Wilanowska15:4229 min.
 
Przemyska15:4330 min.
 
Płocka15:4431 min.
 
Łostowice Świętokrzyska15:4633 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy