Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jelitkowo11:28
Helska11:30
Osiedle Wejhera11:32
Gospody11:33
Pomorska - Osiedle11:34
Subisława11:36
Opacka11:38
Oliwa11:40
Obrońców Westerplatte11:41
Derdowskiego11:42
Tetmajera11:43
Bażyńskiego11:44
Uniwersytet11:45
Strzyża PKM11:47
Zajezdnia11:48
Zamenhofa11:49
Wojska Polskiego11:50
Galeria Bałtycka11:52
Klonowa
 
11:53
0 min.
 
Jaśkowa Dolina11:552 min.
 
Miszewskiego11:574 min.
 
Politechnika11:585 min.
 
Opera Bałtycka12:007 min.
 
Traugutta12:029 min.
 
Uniwersytet Medyczny12:0310 min.
 
Chodowieckiego12:0411 min.
 
Brama Oliwska12:0512 min.
 
Dworzec Główny12:0714 min.
 
Brama Wyżynna12:0916 min.
 
Śródmieście SKM12:1118 min.
 
Pohulanka12:1320 min.
 
Odrzańska12:1421 min.
 
Chałubińskiego12:1623 min.
 
Sikorskiego12:1724 min.
 
Cieszyńskiego12:1926 min.
 
Cebertowicza12:2027 min.
 
Wilanowska12:2229 min.
 
Przemyska12:2330 min.
 
Płocka12:2431 min.
 
Łostowice Świętokrzyska12:2633 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy