Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Jelitkowo10:08
Helska10:10
Osiedle Wejhera10:12
Gospody10:13
Pomorska - Osiedle10:14
Subisława10:16
Opacka10:18
Oliwa10:20
Obrońców Westerplatte10:21
Derdowskiego10:22
Tetmajera10:23
Bażyńskiego10:24
Uniwersytet10:25
Strzyża PKM10:27
Zajezdnia10:28
Zamenhofa10:29
Wojska Polskiego10:30
Galeria Bałtycka10:32
Klonowa
 
10:33
0 min.
 
Jaśkowa Dolina10:352 min.
 
Miszewskiego10:374 min.
 
Politechnika10:385 min.
 
Opera Bałtycka10:407 min.
 
Traugutta10:429 min.
 
Uniwersytet Medyczny10:4310 min.
 
Chodowieckiego10:4411 min.
 
Brama Oliwska10:4512 min.
 
Dworzec Główny10:4714 min.
 
Brama Wyżynna10:4916 min.
 
Śródmieście SKM10:5118 min.
 
Pohulanka10:5320 min.
 
Odrzańska10:5421 min.
 
Chałubińskiego10:5623 min.
 
Sikorskiego10:5724 min.
 
Cieszyńskiego10:5926 min.
 
Cebertowicza11:0027 min.
 
Wilanowska11:0229 min.
 
Przemyska11:0330 min.
 
Płocka11:0431 min.
 
Łostowice Świętokrzyska11:0633 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy