Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Jelitkowo17:28
Helska17:30
Osiedle Wejhera17:32
Gospody17:33
Pomorska - Osiedle17:34
Subisława17:36
Opacka17:38
Oliwa17:40
Obrońców Westerplatte17:41
Derdowskiego17:42
Tetmajera17:43
Bażyńskiego17:44
Uniwersytet17:45
Strzyża PKM17:47
Zajezdnia17:48
Zamenhofa17:49
Wojska Polskiego17:50
Galeria Bałtycka17:52
Klonowa
 
17:53
0 min.
 
Jaśkowa Dolina17:552 min.
 
Miszewskiego17:574 min.
 
Politechnika17:585 min.
 
Opera Bałtycka18:007 min.
 
Traugutta18:029 min.
 
Uniwersytet Medyczny18:0310 min.
 
Chodowieckiego18:0411 min.
 
Brama Oliwska18:0512 min.
 
Dworzec Główny18:0714 min.
 
Brama Wyżynna18:0916 min.
 
Śródmieście SKM18:1118 min.
 
Pohulanka18:1320 min.
 
Odrzańska18:1421 min.
 
Chałubińskiego18:1623 min.
 
Sikorskiego18:1724 min.
 
Cieszyńskiego18:1926 min.
 
Cebertowicza18:2027 min.
 
Wilanowska18:2229 min.
 
Przemyska18:2330 min.
 
Płocka18:2431 min.
 
Łostowice Świętokrzyska18:2633 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy