Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jelitkowo05:56
Helska05:58
Osiedle Wejhera06:00
Gospody06:01
Pomorska - Osiedle06:02
Subisława06:04
Opacka06:06
Oliwa06:08
Obrońców Westerplatte06:09
Derdowskiego06:10
Tetmajera06:11
Bażyńskiego06:12
Uniwersytet06:13
Strzyża PKM06:15
Zajezdnia06:16
Zamenhofa06:17
Wojska Polskiego06:18
Galeria Bałtycka06:20
Klonowa
 
06:22
0 min.
 
Jaśkowa Dolina06:242 min.
 
Miszewskiego06:264 min.
 
Politechnika06:275 min.
 
Opera Bałtycka06:297 min.
 
Traugutta06:319 min.
 
Uniwersytet Medyczny06:3210 min.
 
Chodowieckiego06:3311 min.
 
Brama Oliwska06:3412 min.
 
Dworzec Główny06:3614 min.
 
Brama Wyżynna06:3816 min.
 
Śródmieście SKM06:4018 min.
 
Pohulanka06:4220 min.
 
Odrzańska06:4321 min.
 
Chałubińskiego06:4523 min.
 
Sikorskiego06:4624 min.
 
Cieszyńskiego06:4826 min.
 
Cebertowicza06:4927 min.
 
Wilanowska06:5129 min.
 
Przemyska06:5230 min.
 
Płocka06:5331 min.
 
Łostowice Świętokrzyska06:5533 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy