Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jelitkowo15:48
Helska15:50
Osiedle Wejhera15:52
Gospody15:53
Pomorska - Osiedle15:54
Subisława15:56
Opacka15:58
Oliwa16:00
Obrońców Westerplatte16:01
Derdowskiego16:02
Tetmajera16:03
Bażyńskiego16:04
Uniwersytet16:05
Strzyża PKM16:07
Zajezdnia16:08
Zamenhofa16:09
Wojska Polskiego16:10
Galeria Bałtycka16:12
Klonowa
 
16:13
0 min.
 
Jaśkowa Dolina16:152 min.
 
Miszewskiego16:174 min.
 
Politechnika16:185 min.
 
Opera Bałtycka16:207 min.
 
Traugutta16:229 min.
 
Uniwersytet Medyczny16:2310 min.
 
Chodowieckiego16:2411 min.
 
Brama Oliwska16:2512 min.
 
Dworzec Główny16:2714 min.
 
Brama Wyżynna16:2916 min.
 
Śródmieście SKM16:3118 min.
 
Pohulanka16:3320 min.
 
Odrzańska16:3421 min.
 
Chałubińskiego16:3623 min.
 
Sikorskiego16:3724 min.
 
Cieszyńskiego16:3926 min.
 
Cebertowicza16:4027 min.
 
Wilanowska16:4229 min.
 
Przemyska16:4330 min.
 
Płocka16:4431 min.
 
Łostowice Świętokrzyska16:4633 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy