Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Jelitkowo14:28
Helska14:30
Osiedle Wejhera14:32
Gospody14:33
Pomorska - Osiedle14:34
Subisława14:36
Opacka14:38
Oliwa14:40
Obrońców Westerplatte14:41
Derdowskiego14:42
Tetmajera14:43
Bażyńskiego14:44
Uniwersytet14:45
Strzyża PKM14:47
Zajezdnia14:48
Zamenhofa14:49
Wojska Polskiego14:50
Galeria Bałtycka14:52
Klonowa
 
14:53
0 min.
 
Jaśkowa Dolina14:552 min.
 
Miszewskiego14:574 min.
 
Politechnika14:585 min.
 
Opera Bałtycka15:007 min.
 
Traugutta15:029 min.
 
Uniwersytet Medyczny15:0310 min.
 
Chodowieckiego15:0411 min.
 
Brama Oliwska15:0512 min.
 
Dworzec Główny15:0714 min.
 
Brama Wyżynna15:0916 min.
 
Śródmieście SKM15:1118 min.
 
Pohulanka15:1320 min.
 
Odrzańska15:1421 min.
 
Chałubińskiego15:1623 min.
 
Sikorskiego15:1724 min.
 
Cieszyńskiego15:1926 min.
 
Cebertowicza15:2027 min.
 
Wilanowska15:2229 min.
 
Przemyska15:2330 min.
 
Płocka15:2431 min.
 
Łostowice Świętokrzyska15:2633 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy