Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Jelitkowo08:48
Helska08:50
Osiedle Wejhera08:52
Gospody08:53
Pomorska - Osiedle08:54
Subisława08:56
Opacka08:58
Oliwa09:00
Obrońców Westerplatte09:01
Derdowskiego09:02
Tetmajera09:03
Bażyńskiego09:04
Uniwersytet09:05
Strzyża PKM09:07
Zajezdnia09:08
Zamenhofa09:09
Wojska Polskiego09:10
Galeria Bałtycka09:12
Klonowa
 
09:13
0 min.
 
Jaśkowa Dolina09:152 min.
 
Miszewskiego09:174 min.
 
Politechnika09:185 min.
 
Opera Bałtycka09:207 min.
 
Traugutta09:229 min.
 
Uniwersytet Medyczny09:2310 min.
 
Chodowieckiego09:2411 min.
 
Brama Oliwska09:2512 min.
 
Dworzec Główny09:2714 min.
 
Brama Wyżynna09:2916 min.
 
Śródmieście SKM09:3118 min.
 
Pohulanka09:3320 min.
 
Odrzańska09:3421 min.
 
Chałubińskiego09:3623 min.
 
Sikorskiego09:3724 min.
 
Cieszyńskiego09:3926 min.
 
Cebertowicza09:4027 min.
 
Wilanowska09:4229 min.
 
Przemyska09:4330 min.
 
Płocka09:4431 min.
 
Łostowice Świętokrzyska09:4633 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy