Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jelitkowo07:36
Helska07:38
Osiedle Wejhera07:40
Gospody07:41
Pomorska - Osiedle07:42
Subisława07:44
Opacka07:46
Oliwa07:48
Obrońców Westerplatte07:49
Derdowskiego07:50
Tetmajera07:51
Bażyńskiego07:52
Uniwersytet07:53
Strzyża PKM07:55
Zajezdnia07:56
Zamenhofa
 
07:57
0 min.
 
Wojska Polskiego07:581 min.
 
Galeria Bałtycka08:003 min.
 
Klonowa08:025 min.
 
Jaśkowa Dolina08:047 min.
 
Miszewskiego08:069 min.
 
Politechnika08:0710 min.
 
Opera Bałtycka08:0912 min.
 
Traugutta08:1114 min.
 
Uniwersytet Medyczny08:1215 min.
 
Chodowieckiego08:1316 min.
 
Brama Oliwska08:1417 min.
 
Dworzec Główny08:1619 min.
 
Brama Wyżynna08:1821 min.
 
Śródmieście SKM08:2023 min.
 
Pohulanka08:2225 min.
 
Odrzańska08:2326 min.
 
Chałubińskiego08:2528 min.
 
Sikorskiego08:2629 min.
 
Cieszyńskiego08:2831 min.
 
Cebertowicza08:2932 min.
 
Wilanowska08:3134 min.
 
Przemyska08:3235 min.
 
Płocka08:3336 min.
 
Łostowice Świętokrzyska08:3538 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy