Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jelitkowo17:08
Helska17:10
Osiedle Wejhera17:12
Gospody17:13
Pomorska - Osiedle17:14
Subisława17:16
Opacka17:18
Oliwa17:20
Obrońców Westerplatte17:21
Derdowskiego17:22
Tetmajera17:23
Bażyńskiego17:24
Uniwersytet17:25
Strzyża PKM17:27
Zajezdnia
 
17:28
0 min.
 
Zamenhofa17:291 min.
 
Wojska Polskiego17:302 min.
 
Galeria Bałtycka17:324 min.
 
Klonowa17:346 min.
 
Jaśkowa Dolina17:368 min.
 
Miszewskiego17:3810 min.
 
Politechnika17:3911 min.
 
Opera Bałtycka17:4113 min.
 
Traugutta17:4315 min.
 
Uniwersytet Medyczny17:4416 min.
 
Chodowieckiego17:4517 min.
 
Brama Oliwska17:4618 min.
 
Dworzec Główny17:4820 min.
 
Brama Wyżynna17:5022 min.
 
Śródmieście SKM17:5224 min.
 
Pohulanka17:5426 min.
 
Odrzańska17:5527 min.
 
Chałubińskiego17:5729 min.
 
Sikorskiego17:5830 min.
 
Cieszyńskiego18:0032 min.
 
Cebertowicza18:0133 min.
 
Wilanowska18:0335 min.
 
Przemyska18:0436 min.
 
Płocka18:0537 min.
 
Łostowice Świętokrzyska18:0739 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy