Tramwaje 6
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jelitkowo13:26
Helska13:28
Osiedle Wejhera13:30
Gospody13:31
Pomorska - Osiedle13:32
Subisława13:34
Opacka13:36
Oliwa13:38
Obrońców Westerplatte13:39
Derdowskiego13:40
Tetmajera13:41
Bażyńskiego13:42
Uniwersytet13:43
Strzyża PKM13:45
Zajezdnia
 
13:46
0 min.
 
Zamenhofa13:471 min.
 
Wojska Polskiego13:482 min.
 
Galeria Bałtycka13:504 min.
 
Klonowa13:526 min.
 
Jaśkowa Dolina13:548 min.
 
Miszewskiego13:5610 min.
 
Politechnika13:5711 min.
 
Opera Bałtycka13:5913 min.
 
Traugutta14:0115 min.
 
Uniwersytet Medyczny14:0216 min.
 
Chodowieckiego14:0317 min.
 
Brama Oliwska14:0418 min.
 
Dworzec Główny14:0620 min.
 
Brama Wyżynna14:0822 min.
 
Śródmieście SKM14:1024 min.
 
Pohulanka14:1226 min.
 
Odrzańska14:1327 min.
 
Chałubińskiego14:1529 min.
 
Sikorskiego14:1630 min.
 
Cieszyńskiego14:1832 min.
 
Cebertowicza14:1933 min.
 
Wilanowska14:2135 min.
 
Przemyska14:2236 min.
 
Płocka14:2337 min.
 
Łostowice Świętokrzyska14:2539 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy